תעסוקה

ליווי אישי לקידום תעסוקה ולימודים נועד כדי לקדם את חבר העמותה באופן אישי ופרטני אל מסלול לימודים וכן, למציאת תעסוקה. מערך זה כולל פגישות אישיות באופן אישי עבור כל חבר עמותה אשר רוצה להיעזר באחד מהתחומים הבאים: עזרה במציאת עבודה וקידום תעסוקתי, תיווך והכוונה לתחילת מסלול לימודים, עזרה במציאת כיוון ללימודים / ייעוץ קריירה במידת הצורך.

בנוסף, העמותה עוזרת לחבריה בתחומים כגון שדרוג קורות חיים, שליחת קורות חיים למשרות השונות, הגשת קורות חיים ארגוני עבודה שאנחנו בקשר איתם, טיפים והכנה לראיון עבודה., סדנאות – ייעול זמן, שדרוג קורות חיים, הכנה לראיון עבודה, הרצאות, הכוונה/ייעוד ועוד.

מידי שנה באחים לחיים, מתקיים יריד תעסוקה ולימודים עבור חברי העמותה בלבד. מידי שנה, יותר מכ-30 חברות, ארגונים ומוסדות לימוד מגיעים מכל הארץ אל יריד זה בשביל לגייס עובדים חברי עמותה לתפקידים השונים ובנוסף, לקדם אותם אל תחילת מסלול לימודים.

לקביעת פגישה יש ליצור קשר עם רז בלישה, רכז תעסוקה ולימודים.

אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

ייעוץ לבחירת קריירה

ייעוץ לבחירת קריירה נועד עבור חברי עמותה שלא מרגישים סיפוק ותחושת שייכות במקום עבודתם או לחלופין, לא נמצאים בתעסוקה אך עדיין הם לא מצאו את הכיוון הנכון בחייהם. ייעוץ קריירה מתבצע על ידי איש מקצוע אשר מומחה בתחום הייעוץ קריירה. הייעוץ מתבצע על ידי פגישות אישיות, במהלך הפגישות, חבר העמותה עובר תהליך של הגדרת חזון ברור ומפורט, מהם החוזקות, החולשות והם תחומי העניין של חבר העמותה.
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

ליווי אישי לקידום תעסוקה

ליווי אישי לקידום תעסוקתי נועד כדי להתאים "חליפה אישית תעסוקתית" עבור חבר העמותה. ליווי זה קורה בתצורת פגישות אישיות אשר מתקיימות עם רז בלישה, רכז התעסוקה והלימודים של עמותת אחים לחיים. לתיאום פגישה יש לפנות אל רז בלישה, רכז תעסוקה ולימודים: 050-217-7897.
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

כתיבת קורות חיים

קורות החיים הם האינטראקציה הראשונית בין חבר העמותה לבין מקום העבודה אליו הוא רוצה להתקבל, לכן חשוב לבנות קורות חיים אשר יוכלו להגדיל בצורה משמעותית את הסיכוי להגיע לראיון עבודה. קורות החיים נעשים על ידי אנשי מקצוע אשר מומחים בתחומם יחד עם חבר העמותה.
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

הכנה לראיון עבודה

הכנה לראיון עבודה נחשב לאחד מכלי העזר החשובים לקבלה אל מקום עבודה וכן, הגורם המכריע לקבלה אל מקום העבודה. בקבלת הכנה מוקדמת לראיון עבודה חבר העמותה יכל להגיד משמעותית את סיכוי קבלתו אל למקום העבודה.
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

הכשרות מקצועיות

הכשרה מקצועית קיום היא אחת הדרכים היעילות ומהירות ליצור קידום תעסוקתי במקום העבודה וכן, לעשות הסבה מקצועית אל מקצוע בתחום אחר. כבר עוד לפני היציאה להכשרה מקצועית, חבר העמותה יושב עם רכז התעסוקה והלימודים והם עושים את כל ההכנות המקדימות להכשרה ומבינים ביחד מה מטרתה וכן, מכינים תכנית עבודה מסודרת לכך לאחר סיום ההכשרה חבר העמותה נפגש עם רכז התעסוקה והלימודים לדון בהכשרה ולמימוש מטרתה של ההכשרה המקצועית - קידום תעסוקתי במקום העבודה או לחלופין, הכשרה מקצועית.