תעסוקה

מערך של פגישות אישיות לכל חבר עמותה המעוניין להיעזר באחד מהתחומים הבאים:
– עזרה במציאת עבודה וקידום תעסוקתי
– תיווך והכוונה לתחילת מסלול לימודים
– עזרה במציאת כיוון ללימודים/ייעוץ קריירה
העמותה מספקת לחבריה מעטפת אישית עם מגוון רחב של כלים פרקטיים, תכניות רבות ומערך קשרים עשיר, וכל זאת תוך ליווי תומך עד למציאת התעסוקה הנכונה והמתאימה.
המטרה:
לקדם את חברי העמותה באופן אישי ופרטני אל המסלול המתאים, בדרך למציאת תעסוקה ולפיתוח קריירה.
מעסיקים / מגייסים? אתם יכולים לעזור ולהשפיע! פרטים בתחתית העמוד.
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

ייעוץ לבחירת קריירה

לא מרגישים סיפוק במקום העבודה? עדיין מחפשים את הכיוון הנכון? הייעוץ הזה בשבילכם! מומחה בתחום ייעוץ קריירה עומד לרשותכם בסדרה של פגישות אישיות, במהלכן תגדירו יחד חזון מפורט, תבררו את החוזקות והחולשות ותגבשו תכנית לבחירת קריירה.
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

ליווי אישי לקידום תעסוקה

התאמת "חליפה אישית תעסוקתית" עבור כל חבר, במודל של פגישות אישיות המתקיימות עם רכז התעסוקה והלימודים של העמותה.
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

כתיבת קורות חיים

העמותה עוזרת לחבריה בשדרוג קו"ח, שליחת קו"ח למשרות שונות והגשת קו"ח לארגוני עבודה הנמצאים עמה בקשר מקצועי. קורות החיים הם האינטראקציה הראשונית ביניכם לבין מקום העבודה אליו אתם רוצים להתקבל. לכן חשוב לבנות מסמך מקצועי שיש בו פוטנציאל להגדיל בצורה משמעותית את הסיכוי לקבל זימון לראיון עבודה. קורות החיים מגובשים על ידי אנשי מקצוע, מומחים בתחומם, יחד עם כל חבר וחבר.
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

הכנה לראיון עבודה

טיפים והכנה לראיון עבודה עושים לכם את רוב העבודה. מדובר בגורם המכריע בהליך קבלת ההחלטות של המראיין וחברי העמותה הבוחרים בשירות זה, מגדילים משמעותית את סיכויי קבלתם למקום העבודה בו הם חפצים.
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

הכשרות מקצועיות

חושבים על קידום תעסוקתי או הסבה מקצועית? הכשרה מקצועית היא אחת הדרכים היעילות והמהירות בשבילכם. עוד לפני היציאה למסלול ההכשרה, תיפגשו עם רכז התעסוקה והלימודים ותגבשו יחדיו תכנית עבודה מסודרת. לאחר סיום ההכשרה תיפגשו שוב במטרה לממש את המטרות השונות בדרך לשינוי המיוחל.

מעסיקים / מגייסים? אתם יכולים לעזור ולהשפיע!

במידה והנך מגיע/ה מתחום משאבי האנוש, בעל/ת עסק, מגייס/ת בחברת השמה, HeadHunter או איש/ת קשר שרוצה לעזור בתחום ההשמה אל חברות וארגונים? נשמח לקבל ממך פרטים!
שינוי גודל גופנים