תרמו לנו

מידע אודות התורם

שיטת תשלום - ויזה שיטת תשלום - מסטרקארד שיטת תשלום - אמריקן אקספרס

תרום עכשיו

עמותת ״אחים לחיים״ (ע״ר) הינה עמותה ללא כוונת רווח, אשר שמה לה למטרה לעזור לחיילי צה״ל שנפצעו בפעילות מבצעית או במלחמות ישראל, במהלך שירותם הצבאי. מתוך הבנת הקשיים הקיימים בהתמודדות עם הפציעה והצרכים הרבים הנלווים אליה, הוקמה בשנת 2008 עמותת "אחים לחיים".

מטרתה העיקרי של העמותה היא לעזור ללוחם הפצוע בתהליך השיקום שעליו לעבור, שיקום פיזי ונפשי, המלווה לעיתים בהסתגלות למצבים חדשים ושונים בחייו האישיים ובחיי הסובבים אותו.

העמותה מעניקה סיוע ללוחמים ולמשפחותיהם, סיוע הכולל עזרה רפואית, ליווי משפטי, מלגות לימודים ותמיכה כלכלית. כמו כן, מדריכה העמותה את הלוחמים מול גורמי השיקום השונים.

העמותה שמה דגש רב על פעילויות חברתיות המסייעות בהטבת המצב הנפשי של הלוחמים. פעילויות אלה מפגישות בין לוחמים שונים, החולקים ביניהם את חוויותיהם האישיות ומסייעים איש לרעהו.

ב"אחים לחיים" מאמינים כי על אף החוויה הקשה אליה נחשף הלוחם, ניתן לשוב ולחיות חיים מלאים ומאושרים גם לאחר הפציעה. זכותם של לוחמים אשר נתנו מגופם ומנפשם למען הגנת העם והמולדת, להמשיך ולחיות בכבוד.

את העמותה מנהלים קצינים ולוחמים קרביים שחוו על בשרם ונפשם פציעות קרביות, ועברו תהליכי שיקום שאפשרו להם לחזור למסלול החיים.

.דוא"ל: info@achimlachaim.org

לתרומה באמצעות הוראת קבע, יש לפנות דרך המייל או דרך תיבת "צור קשר", ואנו נחזור אליך באופן אישי.
תודה, אחים לחיים.
שינוי גודל גופנים