פעילויות חברתיות קבועות

העמותה מאמינה כי יצירת מסגרת קבועה מסייעת ללוחם הפצוע לשוב למסלול חיים תקין ועל כן מקיימת העמותה למעלה מ- 15 פעילויות קבועות על בסיס קבוע. כל הפעילויות הן פרי יצירת החברים שהעמותה מסייעת להם להפוך חלום למציאות.
בכל שנה בוחרת הנהלת העמותה את אחת מהפעילויות להיות פעילות ה"דגל".

אירועים

שגרת יומה של העמותה מבורכת בפעילויות רבות ומגוונות המיועדות הן לחברים והן לבני משפחותיהם. פעילויות אלו מפגישות בין חברי העמותה ומהוות עבורם נקודות אור המלוות אותם זמן רב. כך, בין היתר, ניתן לפגוש את החברים בימי כיף, אירועי תרבות, נופשים, מסעות אתגריים לחו"ל, מסיבות, סדנאות ועוד

נופשים

במהלך השנה, יוצאים העמיתים למגוון נופשים חווייתיים, כגון: נופש צפון, נופש אילת, נופש זוגות נשואים וכו'. ההשתתפות בנופשים מהווה חלק אינטגרלי משיקום הלוחם הפצוע. נופשים אלו מאפשרים לעמיתים לצאת מהשגרה, להתפנק, להיפגש עם חברים ולצבור חוויות מרתקות ויוצאות דופן.

מסעות

כחלק בלתי נפרד מקידום העמיתים, משקיעה העמותה מאמצים רבים ביצירת חוויות של פעם בחיים עבור עמיתיה. היעדים למסעות מגוונים ומתקיימים על בסיס שנתי: לפלנד, טיול ג'יפים ברומניה ומרוקו, טיפוס על הר הקילימנג'רו בטנזניה, מסעות משמעותיים לפולין, מסע של עמיתים עם מוגבלויות קשות לתאילנד, שיט נהרות באירופה, סקי שלג באנדורה ובולגריה ועוד.

מסיבות, הופעות וסרטים

כל האירועים וההופעות של העמותה מיועדים לעמיתים. במהלך השנה מקיימת העמותה מספר אירועים גדולים, כגון: מסיבת חנוכה, מסיבת פורים, ימי כיף למשפחות וכו'. בנוסף, יוצאים העמיתים להופעות מוסיקה של האמנים המובילים בישראל, הצגות בתיאטראות הגדולים, סרטי VIP בסינמה סיטי וכו'.

התא המשפחתי

העמותה מאמינה בחיזוק ושמירה על התא המשפחתי, כחלק מהליך השיקום שעובר העמית. לכן, מקיימת העמותה פעילויות מגוונות בתחום זה כגון: נופש זוגות נשואים, פעילויות כיף לכל המשפחה בפארקי שעשועים ומים, הקרנת סרטים לכל המשפחה ועוד. בנוסף מתקיימת פעילות משותפת לאבות ובנים, ומתקיימות סדנאות ייחודיות הנותנות מענה להשפעות של פוסט טראומה על התא המשפחתי.