יזמויות חברתיות

העמותה מאמינה כי יצירת מסגרת קבועה מסייעת ללוחם הפצוע לשוב למסלול חיים תקין ועל כן מקיימת העמותה למעלה מ- 15 יזמויות חברתיות על בסיס קבוע כל היזמויות הן פרי יצירת החברים שהעמותה מסייעת להם להפוך חלום למציאות.
בכל שנה בוחרת הנהלת העמותה את אחת מהיזמויות להיות יזמות ה"דגל".

פעילויות כלליות

שגרת יומה של העמותה מבורכת בפעילויות רבות ומגוונות המיועדות הן לחברים והן לבני משפחותיהם. פעילויות אלו מפגישות בין חברי העמותה ומהוות עבורם נקודות אור המלוות אותם זמן רב. כך, בין היתר, ניתן לפגוש את החברים בימי כיף, אירועי תרבות, נופשים, מסעות אתגריים לחו"ל, מסיבות, סדנאות ועוד

נופשים

במהלך השנה, יוצאים חברי העמותה ובני משפחותיהם למספר סוגים של נופשים, כגון: נופש צפון, נופש אילת, נופש זוגות נשואים וכו'. קיום הנופשים מהווה חלק אינטגרלי משיקום הלוחם הפצוע והן למשפחתו וקרוביו. נופשים אלו מאפשרים לחברי העמותה לצאת משגרת יומם, להתפנק, להיפגש עם החברים ולחוות חוויות משותפות אדירות.

אירועים והופעות

כלל האירועים וההופעות של העמותה מיועדים לחברי העמותה כולל בנות זוגם ולעיתים אף לילדיהם. במהלך השנה מקיימת העמותה מספר אירועים גדולים, כגון: מסיבת חנוכה, מסיבת פורים, ימי כיף למשפחות וכו'. כמו כן, חברי העמותה יוצאים להופעות מוסיקה של האמנים המובילים בישראל, הצגות בתיאטראות הגדולים, סרטי VIP בסינמה סיטי וכו'.

מסעות

כחלק בלתי נפרד מקידום חברי העמותה, שואפת העמותה לשלוח את חבריה לחוויות של פעם בחיים ביעדים מיוחדים במינם, על בסיס שנתי, כגון: לפלנד, טיול ג'יפים ברומניה ומרוקו, טיפוס על הר הקילימנג'רו בטנזניה, מסעות משמעותיים לפולין, מסע 100+ לתאילנד, שיט נהרות באירופה, סקי שלג באנדורה ובולגריה ועוד.
שינוי גודל גופנים