פיתוח אישי

הדרך למימוש הפוטנציאל ולהגשמה עצמית מתחילה בהתפתחות וצמיחה אישית.
לכל אחד מאתנו יש ייעוד בחיים אבל לעיתים אנו צריכים יד מכוונת שתסייע לנו ותכוון אותנו אל עבר השגת המטרה וההצלחה, בדרך שלנו ומהמקום הנכון לנו.
תחום פיתוח אישי ב"אחים לחיים" נועד לסייע לחברים להתמודד עם האתגרים הרבים ומתוך זה לצמוח ולעשות שינוי משמעותי בחייהם.
בואו נדבר על הסיוע שנותן תחום "פיתוח אישי":
"אחים לחיים" מפעילה מספר פרויקטים מרכזיים, המקנים לחברי העמותה כלים פרקטיים ומשמעותיים להתמודדות עם האתגרים השונים המלווים אותם. כלים אלו מקיפים נושאים רבים ומציעים מסלולי הדרכה, הכוונה וקידום אישיים.
אנו עושים זאת באמצעות:
הדרכה והנחיה פרטנית וקבוצתית | קידום תעסוקתי | הדרכה והכוונה כלכלית | ייעוץ לימודים וקריירה | הפרויקט הרפואי
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

תעסוקה

מערך של פגישות אישיות לכל חבר עמותה המעוניין להיעזר באחד מהתחומים הבאים: - עזרה במציאת עבודה וקידום תעסוקתי - תיווך והכוונה לתחילת מסלול לימודים - עזרה במציאת כיוון ללימודים/ייעוץ קריירה. העמותה מספקת לכם מעטפת אישית עם מגוון רחב של כלים פרקטיים, תכניות רבות ומערך קשרים עשיר, וכל זאת תוך ליווי תומך עד למציאת התעסוקה הנכונה והמתאימה.
קרא עוד
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

לימודים

מערך של פגישות אישיות לכל חבר עמותה המעוניין להיעזר באחד מהתחומים הבאים: - ליווי אישי, תיווך והכוונה לתחילת מסלול לימודים - עזרה במציאת כיוון ללימודים/ייעוץ קריירה. העמותה מספקת לכם מעטפת אישית עם מגוון רחב של כלים פרקטיים, וכל זאת תוך ליווי צמוד. בזכות הקשרים עם מוסדות הלימוד והתכניות הרבות אשר מונה תחום זה, אנו יכולים להתאים לכם "חליפת לימודים אישית".בנוסף, העמותה עוזרת בתחומים ובקורסים הבאים: קורסי העשרה - אנגלית/אקסל, הכשרות מקצועיות, פסיכומטרי, בגרויות, מכינות, תכנית המלגות, שיעורים פרטיים, ימים פתוחים, הכוונה/ייעוד ועוד.
קרא עוד
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

פרויקט רפואי

במסגרת הפרויקט, יכול כל אחד מהחברים ליהנות ממגוון רחב של תכניות, באמצעות מיטב הרופאים והמרכזים הרפואיים המובילים בעולם. עד כה סייע הפרויקט למאות חברי עמותה, החל בקבלת חוות דעת רפואית בארץ או בחו"ל וכלה בהתקנת סד, ניתוח או כל פרוצדורה רפואית אחרת. הפרויקט מצליח לשנות בפועל את חייהם של רבים מחברי העמותה - לעתים, לאחר שנים של חוסר התקדמות וכאבים.
קרא עוד
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

הדרכה אישית

הדרכה אישית וקבוצתית במגוון מודלים של מפגשי הנחיה, סדנאות ותרגולים. ההדרכות מתבססות על הניסיון הרב שנצבר בעמותה מיום הקמתה.
קרא עוד

הכוונה והדרכה כלכלית

הפרויקט הוקם במטרה ללוות חברי עמותה בנושאים הפיננסיים השונים ולהקנות להם כלים שימושיים להתנהלות כלכלית נכונה. הליווי מתבצע על ידי מדריכים מקצועיים שהוכשרו לכך במסגרת העמותה. הליווי כולל פגישות אישיות עם החבר על מנת לבחון מקרוב את מצבו הכלכלי. נבנית עבורו תכנית עבודה אישית לשיפור המצב ולימדת שיטת ההתנהלות הנכונה עבורו אשר תוביל אותו למציאות פיננסית יציבה גם בסיומו של התהליך.
קרא עוד
שינוי גודל גופנים