פיתוח אישי

לכל אחד מאתנו יש ייעוד בחייו, לעיתים הוא ברור ומובן לנו, לעיתים הוא זקוק לחידוד מסוים, ולעיתים אנו צריכים יד מכוונת שתסייע לנו ותכוון אותנו אל אותו הייעוד.

תחום פיתוח אישי מכיל בתוכו מספר פרויקטים מרכזיים בעמותה, המקנים לחבר כלים פרקטיים ומשמעותיים להתמודדות עם האתגרים השונים המלווים אותו.

אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

תעסוקה

תחום התעסוקה בעמותה מתמקד בקידום תעסוקתי ופיתוח קריירה של הלוחם אשר חבר בעמותה. תחום זה כולל מעטפת אישית הנותנת מגוון רחב של כלים פרקטיים, תכניות רבות ומערך קשרים אשר נועדו לקדם את הלוחם בליווי אישי עד למציאת התעסוקה הנכונה והמתאימה עבורו. רוצה לשמוע עוד על התכניות של תחום התעסוקה?
קרא עוד
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

לימודים

תחום הלימודים בעמותה נועד לקדם את הלוחם אשר חבר בעמותה אל תחילת מסלול הלימוד הנכון והמתאים עבורו. בעזרת הכלים, הליווי האישי, הקשרים עם מוסדות הלימוד והתכניות הרבות אשר מונה תחום זה אנו יכולים להתאים "חליפה אישית" עבור חבר העמותה ועל ידי כך לתמוך בו עד לתחילת מסלול הלימודים וכן, בזמן מסלול הלימוד. רוצה לשמוע עוד על התכניות של תחום הלימודים?
קרא עוד
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

פרויקט רפואי

חברי עמותה רבים סוחבים עמם פציעה המשפיעה על איכות חייהם ועל יכולתם להגשים את חלומותיהם. הפרויקט הרפואי בעזרת מגוון רחב של תוכניות פועל לסייע ולשפר את מצבו הרפואי של כל אחד מחברי העמותה. אנו עושים זאת באמצעות קיום קשרים עם מיטב הרופאים, המרכזים הרפואיים והשיקומיים הטובים בעולם, לצד טכנולוגיה פרוצת דרך וכמובן הרבה לב ונשמה. הפרויקט מצליח לשנות בפועל את חייהם של רבים מחברי העמותה לעתים לאחר שנים של חוסר התקדמות וכאבים ומפיח בהם תקווה חדשה לעתיד טוב יותר.
קרא עוד
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

הדרכה אישית

במסגרת הפרויקט, מציעה העמותה הדרכה מקצועית, אישית וקבוצתית וכן סדנאות מגוונות, המתבססת על הניסיון הרב שנצבר בעמותה מיום הקמתה. מטרת ההדרכה היא לסייע לחברי עמותה בבניית החוסן האישי והנפשי שלהם, וכן בהתמודדות עם השלכותיה של הפציעה אותה עברו. זאת באמצעות הקניית כלים פרקטיים המשמשים את החברים באופן יומיומי.
קרא עוד
אחים לחיים - עמותה לסיוע ושיקום לוחמים פצועים

הכוונה והדרכה כלכלית

הפרויקט הוקם במטרה ללוות חברי עמותה בנושאים הפיננסיים השונים ולהקנות להם כלים שימושיים להתנהלות כלכלית נכונה. הליווי מתבצע על ידי מדריכים מקצועיים שהוכשרו לכך במסגרת העמותה. הליווי כולל פגישות אישיות עם החבר על מנת לבחון מקרוב את מצבו הכלכלי. נבנית עבורו תכנית עבודה אישית לשיפור המצב ולימדת שיטת ההתנהלות הנכונה עבורו אשר תוביל אותו למציאות פיננסית יציבה גם בסיומו של התהליך.
קרא עוד