הנחיה אישית: מתבצעת על ידי מנחי שיקום שהוסמכו על ידי העמותה והתמודדו עם פגיעה פוסט-טראומטית בעצמם. במסגרת ההנחיה נפגש חבר עמותה עם מנחה לבין 4-10 מפגשים בהם הוא מקבל כלים להתמודדות על לחץ ומצבים נפשיים מורכבים.

הנחיה קבוצתית: 4 פעמים בשנה נפתחות קבוצות שמטרתן לאפשר מסגרת לימוד ותמיכה לחברי עמותה המעוניינים לעשות שינוי משמעותי בחייהם ולשפר את יכולת ההתמודדות עם לחץ ככלל ופגיעה פוסט-טראומטית בפרט. קבוצות אלו מקנות כלים פרקטיים להתמודדות עם מצבים מורכבים כגון חרדה ודיכאון, פלאשבקים, התפרצויות זעם, אשמה, כעס, טינה וכן הלאה. אורך הסדנאות:  3 עד 6 חודשים.

סדנאות סופשבוע להתמודדות עם לחצים: בסדנאות אלו, המאפשרות לקחת מרחב נשימה לרגע ממרוץ החיים וההתמודדות המורכבת של תהליך השיקום, נלמדים כלים אשר מאפשרים התמודדות טובה יותר עם לחצים.

סדנאות מיינדפולנס: המיינדפולנס הינו תרגול המאפשר יכולת התמודדות טובה יותר עם לחצים והפחתה בתחושות אשמה ופחד. תרגול זה יושב כיום בחזית המחקרים העוסקים ברווחה נפשית ונמצא יעיל ומסייע לסובלים מדיכאון וחרדה. מועבר על ידי מנחים מוסמכים חיצוניים. אורך הסדנאות הינו 12 מפגשים.