קידום העמיתים באמצעות מערך של פגישות אישיות בדרך למציאת תעסוקה ולפיתוח קריירה. כל עמית יכול להיעזר באחד מהתחומים הבאים:

  • עזרה במציאת עבודה וקידום תעסוקתי
  • תיווך והכוונה לתחילת מסלול לימודים
  • עזרה במציאת כיוון תעסוקתי

עמותת אחים לחיים מספקת מעטפת אישית עם מגוון רחב של כלים פרקטיים, תוכניות רבות ומערך קשרים עשיר, וכל זאת תוך ליווי תומך עד למציאת התעסוקה הנכונה והמתאימה.

ליווי בבחירת קריירה

מומחים בתחום הכוונת קריירה עומדים לרשות העמיתים בסדרה של פגישות אישיות, במהלכן מזהים את החוזקות והחולשות ומגבשים תכנית לבניית קריירה.

ליווי אישי לקידום תעסוקה

התאמת "חליפה אישית תעסוקתית" עבור כל עמית, במודל של פגישות אישיות המתקיימות עם רכז התעסוקה והלימודים של העמותה.

כתיבת קורות חיים

אחים לחיים עוזרת לעמיתיה בשדרוג קו"ח, שליחת קו"ח למשרות שונות והגשת קו"ח לארגוני עבודה הנמצאים עמה בקשר מקצועי. קורות החיים הם האינטראקציה הראשונית אל מקום העבודה אליו מנסים להתקבל, לכן חשוב לבנות מסמך מקצועי שיש בו פוטנציאל להגדיל בצורה משמעותית את הסיכוי לקבל זימון לראיון עבודה. קורות החיים מגובשים על ידי אנשי מקצוע, מומחים בתחומם.

הכנה לראיון עבודה

העמיתים הבוחרים בשירות זה, מגדילים משמעותית את סיכויי קבלתם למקום העבודה בו הם חפצים, הודות לקבלת טיפים והכנה מיטבית לראיון העבודה הצפוי.

הכשרות מקצועיות

עוד לפני היציאה למסלול ההכשרה, נפגשים העמיתים עם רכז תעסוקה ולימודים ומגבשים יחד תכנית עבודה מסודרת. לאחר סיום ההכשרה נפגשים שוב על מנת לממש את המטרות השונות בדרך לשינוי המיוחל.

מעסיקים / מגייסים? אתם יכולים לעזור ולהשפיע!

במידה והנך מגיע/ה מתחום משאבי האנוש, בעל/ת עסק, מגייס/ת בחברת השמה, HeadHunter או איש/ת קשר שרוצה לעזור בתחום ההשמה אל חברות וארגונים? נשמח לקבל ממך פרטים!